Mixpanel (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Event name
nl: Evenementnaam
