Mixpanel (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Usuário

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Properties
pt: Propriedades

en: Mixpanel Token
pt: Token do Mixpanel

en: Mixpanel module
pt: Módulo Mixpanel

en: Event name
pt: Nome do evento

en: Mixpanel defaults
pt: Padrões do Mixpanel

en: Administer Mixpanel
pt: Administrar Mixpanel

en: Track anonymous users
pt: Rastrear usuários anônimos

en: Mixpanel rules
pt: Regras do Mixpanel

en: Mixpanel settings
pt: Configurações do Mixpanel
