Mixpanel (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Name
vi: Tên

en: User
vi: Người dùng

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Properties
vi: Thuộc tính
