Mixpanel (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
