Mixpanel (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Properties
hu: Tulajdonságok
