Mixpanel (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Value
ja: 値

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Properties
ja: プロパティー
