Mixpanel (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Properties
sk: Vlastnosti
