Mixpanel (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Properties
uk: Властивості

en: Event name
uk: Назва події
