Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Location
ast: Llugar
