Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Remove
cy: Symud

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Location
cy: Lleoliad

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy
