Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: title
et: pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Location
et: Asukoht

en: Prev
et: Eelmine

en: Sort by
et: Sorteerimise alus
