Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Remove
fa: حذف

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Location
fa: مکان

en: Prev
fa: قبلی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس
