Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: title
hu: cím

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Location
hu: Helyszín

en: Prev
hu: Előző

en: Sort by
hu: Rendezés

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: facet
hu: finomító
