Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: title
is: titill

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Location
is: Staðsetning

en: Prev
is: Fyrri

en: Sort by
is: Raða eftir
