Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Prev
ka: წინა
