Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: title
pl: tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Location
pl: Położenie

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: No results
pl: Brak wyników

en:  of
pl:  z
