Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Remove
ps: لركول

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Prev
ps: پخوانی

en: Sort by
ps: چاڼ پر
