Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: title
th: ชื่อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
