Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Location
ug: ئورنى

en: Sort by
ug: تىزىش
