Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: title
uk: назва

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Remove
uk: Вилучити

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Location
uk: Місце розташування

en: Prev
uk: Попередній

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en:  to
uk:  до

en: No results
uk: Не знайдено
