Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Location
bg: Местоположение
