Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Location
bn: অবস্থান

en: Prev
bn: পূর্ব
