Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: title
da: titel

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Remove
da: Fjern

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Location
da: Lokation

en: Prev
da: Forrige

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Facets
da: Facetter

en: No results
da: Ingen resultater
