Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: title
el: τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Prev
el: Προηγ

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά
