Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Remove
gu: લોપ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Location
gu: સ્થાન
