Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
