Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: title
lv: virsraksts

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Remove
lv: Izņemt

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Prev
lv: Iepr

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Facets
lv: Faseti
