Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: title
mn: гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Location
mn: Байрлал
