Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Location
mr: स्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
