Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Prev
my: ယခင်
