Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: title
ne: शिर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
