Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: title
nn: tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Location
nn: Stad

en: Prev
nn: Forrige

en: Sort by
nn: Sorter etter
