Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: title
sk: názov

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Prev
sk: Predch

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa
