Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: title
tr: başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Remove
tr: Kaldır

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Location
tr: Konum

en: Prev
tr: Önceki

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı
