Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: title
af: titel

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Location
af: Ligging
