Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: title
be: назва

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Remove
be: Выдаліць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Prev
be: Папярэдні

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
