Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: title
ca: títol

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Elimina

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Location
ca: Localització

en: Prev
ca: Ant.

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Autocomplete
ca: Autocompleta
