Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Location
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ
