Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Next
hi: अगला

en: title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Location
hi: स्थान

en: Prev
hi: पिछला

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
