Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Next
it: Successivo

en: title
it: titolo

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: Remove
it: Elimina

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Location
it: Posizione

en: Prev
it: Precedente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Autocomplete
it: Autocompletamento
