Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Prev
km: មុន
