Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: title
lt: pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Location
lt: Vieta

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
