Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Remove
mg: Esory

en: Search
mg: Karoka
