Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Next
no: Neste

en: title
no: tittel

en: Author
no: Forfatter

en: Subject
no: Emne

en: Remove
no: Fjern

en: Date
no: Dato

en: Search
no: Søk

en: Location
no: Sted

en: Prev
no: Forrige

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Facets
no: Fasetter

en: Autocomplete
no: Autofullfør
