Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: title
nl: titel

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Location
nl: Locatie

en: Prev
nl: Vorige

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Facets
nl: Facetten

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Add facet
nl: Facet toevoegen
