Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Sort by
se: Sirre
