Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: title
sl: naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Location
sl: Mesto

en: Prev
sl: Prej
