Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Sort by
sr: Сортирај по
