Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: title
sv: titel

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Location
sv: Plats

en: Prev
sv: Föreg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: No results
sv: Inget resultat
