Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
